0532 111 01 02 (pbx)
Hata
  • [OSSystem] Alledia framework not found
  • [OSYouTube] Alledia framework not found

Lazermetre nedir? Ne için kullanılır?

Geçmişten bu yana şirketler, büyük kuruluşlar ve ya devlet kurumları sürekli büyümekte ve gelişmektedir. Dünyadaki insan sayısı arttıkça onlar haliyle işsizlik de artıyor. İşsizliğin önüne geçmek için hizmet sektörü her geçen gün farklı çalışma ortamları çıkararak işsizliği azaltmaya çalışıyor. Haliyle bu farklı çalışma ortamı daha çok kurum binaları şirket binalar gerektirir.

Eskiden bir inşaat 2 ve ya 3 yıl sürmekteydi. Bu çok uzun bir zaman ve bu zamanı azaltmak için şirketler mütahitlere daha az zaman da yapma şartı koyuyor. Şimdi de başarılı mütahitlere bakarsak hepsi de aldıkları inşaatı en kısa sürede bitiriyorlar, Bir inşaatın erken bitmesi için gerekenler önceden planlanma düzenli çalışmak ve teknolojinin faydalarından yararlanmak gerekir. Bu teknolojiler arasında size de anlatacağımız olan lazer metre teknolojisidir.

Mezura veya metre şeridiyle yapılan karmaşık klasik ölçümlere karşılık lazermerte ile hatasız sonuçlardan yararlanırsınız. Lazer metre geniş kapsamlı fonksiyonlarına rağmen oldukça kolay kullanılır ve her fonksiyonun ve ayarın kendi tuşu vardır. IP54 standartlarına uygun olarak toza dayanıklı ve su geçirmez özelliği sayesinde nerdeyse her şartta kullanımı vardır. Lazer mesafe ölçer ile sadece bir tuşa basarak mesafeleri, yüzeyleri ve hacimleri zor erişilen yerlerde bile rahat, hızlı ve lazer kesinliği ile belirleyebilirsiniz.

Lazermetrenin kullanım alanlarını sıralayacak olursak zeminlere döşenen parkenin veya fayansın ne kadar gerektiğini hesaplamak için , boyanacak olan duvarın ölçüsünü alarak ne kadar boya kullanılacağını hesaplamada, mimarisi farklı olan evlerde zor erişilen yerleri hesaplama yapmada ve bir çok alanda kullanılan lazer metre inşaat ustaları için ve meraklı kişiler için çok kullanışlı bir teknolojidir.
Kısaca anlatmak gerekirse bu tür teknolojiler insanların işlerinde zamanda büyük kazanç sağlar. İstenildiğinde zor ulaşılan yerleri metre veya mezura ile ölçmek yerine lazer metre ile saniyelik bir ölçüm yapabilirsiniz. Ayrıca ustaların ince iş dediği fayans döşemelerde hassas ölçüm gerektirir. Lazer metre ile bu hassas ölçümleri çok rahat yapabileceğinizden emin olun

Kullanıcı Menüsü

Bu bölümden satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürün ile alakalı destek,kargo ve garanti konuları hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer ürün satın aldıysanız özel müşteri temsilcinize özel destek kaydı açabilir, kargo takibi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ürün ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlar için garanti sürecini başlatabilir veya teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.