0532 111 01 02 (pbx)

Destek

Sail Teknoloji Destek

Sail Bilişim müşterilerine sadece ürün satış hizmeti sağlamakla kalmamaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmek adına hem Teknik Destek hem de Müşteri Temsilcisi ekibi ile siz müşterilerine en üst düzey hizmeti sağlamaktadır.

Teknik Destek

Sail Teknik Destek ekibi, ürünlerinizde olabilecek olası problemlere karşın hazır şekilde beklemektedir. Teknik Destek ekibimiz garanti kapsamında ve garanti kapsamı dışında olan tüm hizmetlerinde anında teşhis koyarak gerek ürün tamiratını gerekse ürünün bire bir değişimini yapmaktadır.

Profesyonel Müşteri Temsilcileri

Sail Teknoloji, bünyesinde çalışan yüm müşteri temsilcileri alanında en az 1 yıl süre zarfı boyunca çalışmış olan profesyonel kişilerdir. Müşteri kendisini tam olarak izah edemezse dahi, müşteri çıkarları doğrultusunda müşteriye gerekli bilgileri ve yönlendirmeleri yapmakla mükellef olan profesyonel müşteri temsilci ekibimiz Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimsediğimizin açık göstergesidir.

Sail Bilişim Teknik Destek Hattı   0532 111 01 02 (pbx)

Destek Formunu Doldurarak Bize Ulaşmak İçin TIKLATINIZ..

Kullanıcı Menüsü

Bu bölümden satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürün ile alakalı destek,kargo ve garanti konuları hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer ürün satın aldıysanız özel müşteri temsilcinize özel destek kaydı açabilir, kargo takibi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ürün ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlar için garanti sürecini başlatabilir veya teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.