0532 111 01 02 (pbx)

Garanti

GARANTİ GEÇERLİLİK KOŞULLARI

 1. Garanti süresi 1 (BİR) YIL olup, garantiden yararlanmak için GARANTİ BELGESİ’ nin ibrazı şart olduğundan, iş bu Garanti Belgesi, garanti süresince korunmalı ve saklanmalıdır.
 2. Fatura ve garanti belgesi üzerinde herhangi bir tahribat yapıldığında, cihazın üzerindeki orijinal seri numarası kaldırıldığında ya da tahrip edildiğinin tespitinde garanti geçersiz kılınır.
 3. Cihazın montaj ve/veya onarımlarının firmamız yetkili servislerinin haricinde yapıldığının, ya da cihazın açıldığının tespiti halince garanti geçersiz olacaktır.
 4. Firmamız tarafından verilen GARANTİ, söz konusu cihazın amaçları dışında veya anormal şartlarda kullanılmasından doğacak arızalarının giderilmesini kapsamadığı gibi aşağıda belirtilen arızalarda garanti dışıdır.
 • Cihazın kullanma kılavuzunda veya montaj kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanım hatalarından, kazadan meydana gelen hasar ve arızalar.
 • Sail Teknoloji tarafından üretilmeyen ya da satılmayan parça ya da parçaların ürüne eklenmesi ile oluşan arızalar.
 • Sıvı teması sonucunda oluşan arızalar.
 • Ürünün satıldığı andaki sistem özelliklerinin değiştirilmesi(yazılım&donanım)
 • Sail Teknoloji' nin yazılı onayı olmadan yapılan modifikasyonlardan doğan arızalar.
 • Voltaj uyumsuzluğu, hatalı elektrik donanımı ile cihaz etiketinde yazılı voltajdan farklı voltaj ile kullanım nedeniyle meydana gelecek hasar ve arızalar.
 • Yangın, sel, su basması ve yıldırım düşmesi gibi doğal afetler sonucu meydana gelecek hasar ve arızalar, tüketiciye tesliminden sonra cihazın nakli, yükleme, boşaltma ve taşınması sırasında meydana gelecek hasar ve arızalar.
 • LCD ekranda çatlak veya kırık oluşması.

Kullanıcı Menüsü

Bu bölümden satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürün ile alakalı destek,kargo ve garanti konuları hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer ürün satın aldıysanız özel müşteri temsilcinize özel destek kaydı açabilir, kargo takibi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ürün ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlar için garanti sürecini başlatabilir veya teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.