0532 111 01 02 (pbx)

Kargo

Kapıda Ödemeli Kargo

Sail Teknoloji' den, kapıda ödemeli şekilde sipariş ettiğiniz ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile (saat 16.00 dan önceki siparişleri) aynı gün kargolamaktayız. Şirket politikamız gereği kargo ücretlerini biz karşılamakta, müşterilerimizden ek bir kargo ücreti talep etmemekteyiz.

Kapıda ödemeli siparişleriniz, bulunduğunuz bölgeye göre, maksimum 3 (üç) iş günü içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Siparişlerinizin kargo durumunu takip edebilmeniz için, kargo takip numaralarını SMS ile size bildirmekteyiz. Bu şekilde kargonuzun ne zaman nerede olduğunu rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

Hızlı Kargo

Müşteri temsilcimize durumunuzun acil olduğunu, kargonun daha hızlı şekilde elinizde olmasını belirttiğiniz durumlarda, ürün ücretini önceden kredi kartınızla 3D Secure veya havale seçeneğiyle ödeyerek, ürününüze hızlı kargo ile en geç 2 (iki) iş günü içerisinde sahip olabilirsiniz.

Sail Bilişim şirket politikası gereği, tüm kargo gönderimlerimizde, kargo ücretini biz karşılamakta, siz değerli müşterilerimizden kesinlikle ek bir kargo ücreti talep etmemekteyiz.

Kullanıcı Menüsü

Bu bölümden satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürün ile alakalı destek,kargo ve garanti konuları hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer ürün satın aldıysanız özel müşteri temsilcinize özel destek kaydı açabilir, kargo takibi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Ürün ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlar için garanti sürecini başlatabilir veya teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.